Dziś poruszymy temat głównych wyzwań w trakcie realizacji projektów infrastrukturalnych. W jaki sposób oprogramowanie Bentley Systems pomaga się z nimi uporać?

 

Realizacja projektów infrastrukturalnych wiąże się z wieloma wyzwaniami. Warto tutaj wymienić m.in.: skomplikowane procesy zarządzania danymi, problem z zaspokojeniem wymagań dotyczących zrównoważonego rozwoju czy realizację projektów zgodnie z nowymi globalnymi regulacjami i standardami​.

 

Bentley Systems, globalny lider w dziedzinie oprogramowania inżynierskiego, dostarcza rozwiązania, które wspierają efektywne i skuteczne projektowanie, budowanie i eksploatację infrastruktury światowej. Narzędzia takie jak: ProjectWise, SYNCHRO i AssetWise umożliwiają lepsze zarządzanie projektami, zwiększają wydajność pracy i poprawiają jej jakość.​

 

Jednym z kluczowych elementów oprogramowania Bentley Systems jest skupienie na danych. W praktyce możemy to dostrzec m.in. w integracji danych z różnych źródeł z aplikacjami inżynierskimi Bentleya oraz wykorzystaniu cyfrowych bliźniaków. Warto też podkreślić tryb mapowania danych do wspólnego otwartego schematu. To wszystko umożliwia bezproblemowe udostępnianie informacji oraz ich wzbogacanie przez cały cykl życia projektu​.

 

Ze wsparciem Bentley Systems bezproblemowo zrealizujesz dowolny projekt infrastrukturalny. Każda firma może pracować mądrzej i poprawić wydajność dzięki pełnemu wykorzystaniu wartości danych.

 

Zobacz stronę producenta: bentley.com