Skorzystaj z naszej wiedzy
i doświadczenia w branży AEC

Zobacz naszą ofertę szkoleń.  

Prowadzimy szkolenia z obsługi

oprogramowania i narzędzi pomiarowych

Aby sprostać wymaganiom zespołów projektowych zaangażowanych w planowanie, projektowanie, budowę i eksploatację infrastruktury potrzebne jest wsparcie sprawdzonych rozwiązań IT. Pomagać osiągać inżynierom jak najlepsze wyniki w swojej pracy, dlatego nie tylko sprzedajemy i wspieramy wybór odpowiednich systemów do pracy nad projektem, ale oferujemy również dopasowane rozwiązania szkoleniowe.

BAZA SZKOLEŃ

BENTLEY

OpenRoads Designer

Wprowadzimy Cię w świat nowej technologii parametrycznego projektowania dróg. Podczas szkolenia dowiesz się, między innymi, jak zarządzać danymi projektowymi, projektować i opisywać geometrię trasy, modelować korytarze drogowe, tworzyć dokumentację projektową.

BENTLEY

OpenRail Designer

Projektowanie infrastruktury kolejowej to złożony proces. Dzięki narzędziom projektowym opracowanym specjalnie dla infrastruktury kolejowej będziesz mógł wpływać na jakość i przyszłość projektowania infrastruktury kolejowej, a w swoich projektach szybciej osiągać lepsze wyniki. Pokażemy jak zacząć oraz na co zwrócić uwagę budując infrastrukturę kolejową.

BENTLEY

MicroStation

Pokażemy Ci potencjał ukryty głęboko w tej wyrafinowanej, wydajnej platformie CAD do projektowania infrastruktury. Dzięki temu poprawisz produktywność swoich użytkowników lub łatwo wprowadzisz do projektu nowych inżynierów.

BENTLEY

ContextCapture

 Nasi profesjonaliści kompleksowo przeprowadzą przez proces wdrożenia narzędzi do modelowania 3D. Od pozyskiwania danych, przeglądania, przygotowywania, aż do ich przetwarzania. Zapewniaj precyzyjny kontekst dla decyzji projektowych, konstrukcyjnych i operacyjnych przez cały cykl życia projektu, dzięki szczegółowym siatkom rzeczywistości 3D.

BENTLEY

OpenCities Map

Jeśli szukasz sposobu wprowadzenia Twojego zespołu na wyższy poziom tworzenia map w systemie GIS, analizowania i udostępniania wszystkich informacji geoprzestrzennych 2D/3D, wraz z dodatkową aplikacją, nasi eksperci ułatwią to zadanie. 

INNE

Indywidualne zamówienia szkoleń

Nie widzisz na liście szkolenia, które chciałbyś zamówić? Skontaktuj się z nami, aby zamówić szkolenie dla swojego zespołu projektowego.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Nasi partnerzy