Przeglądaj rozwiązania według typów projektów,
aby wybrać najlepsze narzędzia.

Wybierz kategorię, aby zobaczyć dedykowane rozwiązania.

OPROGRAMOWANIE

OpenCitites Map

Oprogramowanie mapujące do edytowania, analiz i zarządzania informacjami geoprzestrzennymi 2D/3D, w tym wykańczania map i zaawansowanego zarządzania działkami.

 

OPROGRAMOWANIE

Terrasolid

Terrasolid to to pakiet programów do przetwarzania danych z lotniczych i naziemnych systemów pozyskiwania danych przestrzennych 3D. Oprogramowanie zapewnia kalibrację i dopasowanie danych, klasyfikację chmur punktów, przetwarzanie obrazów oraz produkcję materiałów wynikowych w jednym środowisku.

OPROGRAMOWANIE

OpenBridge

Aplikacja rewolucjonizuje proces realizacji mostów. Pozwala  generować inteligentne modele za pomocą  parametrycznego modelowania mostów w technologii 3D i udoskonalać rezultaty projektowe dzięki zaawansowanemu zarządzaniu danymi i zautomatyzowanemu tworzeniu rysunków, które 


SPRZĘT POMIAROWY

GVI LiAir V70

LiAir V70 to następca, ultralekkiego systemu LiDAR firmy GreenValley International. Wyposażony w rewolucyjny skaner laserowy Livox AVIA, LiAir V70 jest najkorzystniejszym cenowo systemem LiDAR z serii LiAir. 

 

 

 

 

SPRZĘT POMIAROWY

Faro Focus M70

Skaner FocusM 70 umożliwia skanowanie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz w promieniu do 70 metrów, przez co idealnie nadaje się do pomiarów z małej odległości i przy ograniczonej przestrzeni. 

SPRZĘT POMIAROWY

GeoSLAM ZEB

GeoSLAM ZEB to urządzenia bazujące na rozwijanym od lat algorytmie SLAM (Simultaneous Localisation And Mapping), które ułatwia szybkie i efektywne skanowanie zamkniętych przestrzeni bez potrzeby użycia GPS. Dostępne modele: Go, Go RT, Revo RT, Horizon oraz Discovery. 

 

OPROGRAMOWANIE

Pix4D

Pix4D jest jednym z głównych dostawców oprogramowania związanego z opracowaniami fotogeometrycznymi dla UAV.

SPRZĘT POMIAROWY

DJI Phantom 4 RTK

DJI Phantom 4 RTK jest kolejnym quadrocopterem z popularnej serii Phantom, a zarazem pierwszym jej przedstawicielem z segmentu DJI Enterprise. 

 

 

 

SPRZĘT POMIAROWY

SenseFly eBee X

Kompaktowe rozwiązanie fotogrametrii o wysokiej rozdzielczości przy użyciu drona. SenseFly Aeria X to kompaktowy kombajn do fotogerametrii z lotu ptaka.

Możliwe warianty:
– Sensefly eBee X + Aeria X
– Sensefly eBee X + S.O.D.A 3D

SPRZĘT POMIAROWY

Topcon GTL-1000

Tachimetr skanujący Topcon GTL 1000 jest przełomową technologiczną odpowiedzią na aktualne potrzeby  w zakresie weryfikacji prac budowlano-montażowych w środowisku BIM.

 

 

OPROGRAMOWANIE

Gexcel Reconstructor

Oprogramowanie pozwala na przetwarzanie dużych chmur punktów ze skanerów laserowych, danych topograficznych, a także danych i obrazów 2D z aparatów fotograficznych i 3D pozyskanych za pomocą fotogrametrii.

OPROGRAMOWANIE

Topcon Magnet Collage

Oprogramowanie Topcon Magnet Collage zaprojektowano specjalnie pod kątem obróbki danych zebranych za pomocą urządzeń firmy Topcon. Dzięki niemu możemy wykorzystać dane pozyskane z laserowego skanera stacjonarnego Topcon GLS2000, systemu skanowania mobilnego Topcon IP-S3 oraz z systemów UAV.

SPRZĘT POMIAROWY

Monitory 3D

Monitory Stereo 3D PluraView spełniają najwyższe wymagania do celów GIS, VR i obrazowania 3D.

OPROGRAMOWANIE

Clearedge3d Edgewise

Edgewise to pakiet oprogramowania pozwalający na automatyczną ekstrakcję elementów budowlanych z chmur punktów. Jest idealnym narzędziem do tworzenia bazy do późniejszego modelowania w Autodesk Revit, AutoCAD (Plant3D), AVEVA PDMS, Microstation.

 

 

 

OPROGRAMOWANIE

OpenBuildings

Przy pomocy oprogramowania OpenBuildings możesz szybciej i łatwiej realizować zrównoważone budynki o wysokiej wydajności. Skutecznie przekazuj założenia projektowe za pomocą bogatych w informacje rezultatów i zwiększ produktywność przez likwidowanie barier między zespołami.


 

OPROGRAMOWANIE

Cype

 ?CYPE Architecture? to narzędzia do projektowania i modelowania budynków w 3D. Celem programów jest zaoferowanie narzędzi 3D zintegrowanych z przepływem pracy Open BIM za pośrednictwem platformy umożliwiających wymianę danych oraz zarządzanie i udostępnianie projektów.

 

OPROGRAMOWANIE

AsBuilt Modeler

As-Built Modeler daje użytkownikom możliwość łatwego tworzenia bardzo dokładnych modeli CAD i BIM dla sytuacji powykonawczych w krótkim czasie. Swobodnie importuj chmury i siatki punktów bez względu na rozmiar danych i renderuj wysokiej jakości dane w 2D, 3D i rzeczywistości wirtualnej, bez względu na źródło.

 

OPROGRAMOWANIE

iTwin

 Usługi iTwin Services umożliwiają firmom inżynierskim tworzenie, wizualizację i analizę cyfrowych bliźniaków projektów infrastruktury i majątku trwałego. Usługi iTwin Services łączą cyfrowe informacje inżynierskie z narzędzi projektowych BIM i wielu źródeł danych.

OPROGRAMOWANIE

Synchro

Dzięki SYNCHRO możesz łatwiej i taniej planować i zarządzać ludźmi, materiałami i sprzęte

 

OPROGRAMOWANIE

ProStructures

Narzędzie ProStructures pozwala tworzyć rysunki projektowe, detale i harmonogramy produkcyjne, które automatycznie aktualizują się po każdej zmianie modelu 3D. Dostosowalne standardy użytkownika i otwarte środowiska pracy umożliwiają szybsze realizowanie projektów.

 

SPRZĘT POMIAROWY

Martice 300 RTK 

Martice 300 RTK jest dronem do zastosowań przemysłowych, który czerpie inspirację z nowoczesnych systemów lotniczych. Oferuje on do 55 minut lotu, zaawansowane funkcje AI,
6 czujników kierunkowych i pozycjonujących.

Możliwe warianty:
– Zenmuse L1
– Zenmuse P1

 

OPROGRAMOWANIE

Orbit

Uzyskaj łatwy dostęp i aktualizuj swoje modele miast 3D za pomocą danych uzyskanych z map mobilnych, ukośnych, bezzałogowych, powietrznych, naziemnych i wewnętrznych z poziomu ulicy.

OPROGRAMOWANIE

ContextCapture

Przechwytuj, analizuj i udostępniaj istniejące warunki. Lepsze projektowanie, konstruowanie, obsługa i współpraca.

 

SPRZĘT POMIAROWY

Focus M70

Skaner Focus M70 umożliwia skanowanie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz w promieniu do 70 metrów, przez co idealnie nadaje się do pomiarów z małej odległości i przy ograniczonej przestrzeni.OPROGRAMOWANIE

OpenRail

Projektuj infrastrukturę kolejową i przeprowadzaj jej konserwację w celu spełnienia przyjętych w branży procesów pracy, jednocześnie zwiększając produktywność i oszczędzając czas. Korzystaj z oprogramowania do elastycznego projektowania infrastruktury kolejowej, aby zapewnić zgodność z normami branży i projektu. Opracowuj pionową i poziomą geometrię toru, twórz modele 3D do analizy i wizualizacji.


OPROGRAMOWANIE

OpenRoads

Oprogramowanie umożliwia realizację projektów sieci drogowych za pomocą inżynierii opartej na budownictwie i zapewnia wszelkie informacje potrzebne do wsparcia przepływów prac operacyjnych. Aplikacje pomagają w ponownym zdefiniowaniu najlepszych praktyk dla rezultatów z zakresu projektowania i budowy, wspierając wymianę informacji przez cały cykl realizacji projektu między wszystkimi członkami zespołu projektowego. 

 

SPRZĘT POMIAROWY

Nivel System

Nivel System dostarcza szeroką gamę urządzeń, od instrumentów optycznych, przez instrumenty laserowe, a kończąc na pomocnych poręcznych urządzeniach, takich jak dalmierze, poziomice, koła pomiarowe, taśmy pomiarowe, a także oferta profesjonalnych akcesoriów wspierających pomiary w terenie.

 Dostarczamy innowacyjne technologie

Wychodzimy naprzeciw wyzwaniom epoki cyfryzacji i zwiększamy konkurencyjność firm. Pozostajemy w czołówce dostawców zaawansowanych rozwiązań dla branży budowlanej. Współpracujemy ze sprawdzonymi producentami i korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych rozwiązań dla cyfryzacji infrastruktury.

Oprogramowanie do projektowania, budowy i zarządzania infrastrukturą

Firma Bentley jest globalnym i wiodącym dostawcą rozwiązań dla rozwoju infrastruktury. Na całym świecie inżynierowie i architekci, konstruktorzy i zarządcy infrastruktury używają oprogramowania firmy Bentley w celu przyspieszenia realizacji projektów i poprawy wydajności zasobów infrastruktury, która wspiera naszą gospodarkę i środowisko.


Zobacz więcej >

Nowoczesne technologie pomiarowe producentów najwyższej klasy

Nasz partner TPI dostarcza optymalne i skuteczne rozwiązania pomiarowe. Dysponuje pełnym wachlarzem instrumentów do zadań szczególnie złożonych i wymagających perfekcji. Wspiera w codziennej pracy, serwisuje sprzęt oraz oferuje odkupienie go po zakończonym projekcie. TPI wspiera projekty z zakresu architektury, bezpieczeństwa publicznego, geodezji, górnictwa, leśnictwa, przemysłu i rolnictwa.

 

Zobacz więcej >

 

Nasi partnerzy