Bentley ProjectWise – zaawansowana platforma

do zarządzania dokumentacją projektową inwestycji –

dla inżyniera, generalnego wykonawcy oraz inwestora

Poznaj ProjectWise

Dzięki ProjectWise organizacje mogą efektywnie zarządzać swoimi dokumentami, zapewniając uporządkowaną strukturę projektu i skuteczną współpracę zespołową. Elastyczność, skalowalność i szybkość działania – te cechy sprawiają, że platforma może być dostosowana do potrzeb organizacji każdej wielkości, od małych firm projektowych aż po międzynarodowe korporacje. Zapewnia płynność działania i bezpieczeństwo. Dlatego narzędzie jest tak często wybierane do pracy przy realizacji największych inwestycji.

Oprogramowanie do realizacji projektów infrastrukturalnych

Pełna kontrola

Platforma pozwala na precyzyjne zarządzanie dostępem do dokumentów w zależności od roli użytkownika w projekcie. W ten sposób zapewnia kontrolę nad wersjami plików i automatyzację przepływu pracy. To proaktywne podejście gwarantuje zmniejszenie liczby błędów wynikających z pracy na nieaktualnych dokumentach i przyspiesza procesy decyzyjne. ProjectWise łatwo integruje się z istniejącymi systemami oraz można go dostosować do potrzeb każdej organizacji.

Usprawnienie współpracy

Z ProjectWise masz dostęp do zawsze aktualnej dokumentacji, zaawansowane możliwości wyszukiwania plików, powiadamianie o zmianach w dokumentacji oraz funkcje automatyzacji zarządzania wysyłkami zewnętrznymi. Dzięki tym funkcjom ProjectWise poprawia efektywność pracy, oszczędza czas i zasoby oraz zapewnia aktualność i dokładność dokumentacji technicznej. A współpraca z podmiotami zewnętrznymi staje się znacznie prostsza.

Automatyzacja

Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak nadawanie unikalnych kodów dokumentom czy ich archiwizacja, ProjectWise pozwala użytkownikom zaoszczędzić mnóstwo czasu. To innowacyjne narzędzie ułatwia też wyszukiwanie plików na podstawie wielu kryteriów takich jak: nazwa, status dokumentu czy osoba odpowiedzialna za jego edycję. Usługa Delta File Transfer przyspiesza zaś przesyłanie danych, wysyłając jedynie zmiany wykonane w plikach.

Kup licencje

Zdobądź pełną kontrolę nad dokumentacją projektową i usprawnij współpracę w Twojej firmie dzięki licencji oprogramowania ProjectWise. Zarządzaj dokumentami, kontroluj wersje plików i utrzymuj porządek w dokumentacji. Inwestuj w rozwiązanie, które przyspieszy procesy i pomoże osiągnąć sukces w projektach budowlanych. Wybierz licencję ProjectWise już teraz i dołącz do grona zadowolonych użytkowników.

Zamów szkolenie

Umów szkolenia z ProjectWise dla swojego zespołu i opanuj umiejętności zarządzania dokumentacją projektową oraz usprawniania współpracy w Twojej firmie. Kontroluj dostęp do dokumentów, zarządzaj wersjami plików i utrzymuj porządek w dokumentacji. Nasze szkolenia zapewnią Ci wiedzę i umiejętności, które pozwolą w pełni wykorzystać potencjał oprogramowania ProjectWise. Napisz do nas >

Porozmawiajmy o twoim projekcie

Łatwość użytkowania

Bentley ProjectWise jest gotowym do użycia oprogramowaniem, którego czas implementacji wynosi tylko tydzień (z uwzględnieniem szkolenia dla użytkowników). Jest to możliwe dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika. W wersji podstawowej ProjectWise Explorer oferuje szereg usprawnień pomagających w zarządzaniu dokumentacją techniczną, a dla bardziej zaawansowanych projektów udostępnione są narzędzia dla deweloperów.

Korzyści, które otrzymasz dzięki ProjectWise

Skuteczne zarządzanie

ProjectWise umożliwia unifikację nazewnictwa i identyfikacji dokumentów, ułatwiając organizację i wyszukiwanie. Dzięki temu współpraca między różnymi specjalistami zaangażowanymi w dany projekt jest płynna i bezproblemowa.

Współpraca i wymiana danych

ProjectWise usprawnia współpracę pomiędzy różnymi zespołami projektowymi, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji. Użytkownicy, niezależnie od swojej lokalizacji, mają dostęp do zawsze aktualnych dokumentów.

Oszczędność czasu

ProjectWise oferuje wiele funkcji automatyzacji. Możliwe jest zdefiniowanie przepływów pracy (workflow) dostosowanych do konkretnego projektu lub rodzaju dokumentu, co pozwala monitorować postęp i zaawansowanie prac.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Umów się na rozmowę w celu dobrania najlepszych rozwiązań do realizacji Twojego projektu.

Nowe pole

Nowe pole

Wał Miedzeszyński 598
03-994 Warszawa, Polska