Przedstawiamy nowy standard efektywności i zarządzania projektami inżynieryjnymi. Poznajcie ProjectWise od Bentley Systems!

 

Przedstawiamy zaawansowaną platformę do zarządzania dokumentacją projektową od Bentley Systems – globalnego lidera w dziedzinie oprogramowania dla inżynierów i architektów. Dzięki elastyczności, łatwości obsługi i unikalnym funkcjom, ProjectWise oferuje kompleksowe rozwiązanie dla inżynierów, generalnych wykonawców oraz inwestorów.

 

Najważniejsze funkcjonalności ProjectWise

 

Pełna kontrola nad dokumentacją na każdym etapie projektu

ProjectWise został zaprojektowany z myślą o łatwej integracji z istniejącymi systemami oraz konfiguracji dostosowanej do potrzeb każdej organizacji. Platforma pozwala na precyzyjne zarządzanie dostępem do dokumentów w zależności od roli użytkownika w projekcie. W ten sposób zapewniamy pełną kontrolę nad wersjami plików i automatyzację przepływu pracy. To proaktywne podejście gwarantuje zmniejszenie liczby błędów wynikających z pracy na nieaktualnych dokumentach i przyspiesza procesy decyzyjne.

 

Usprawnienie współpracy między zespołami wewnątrz i na zewnątrz organizacji

Prezentowane zaawansowane środowisko współpracy eliminuje potrzebę przesyłania plików mailowo czy za pośrednictwem serwerów FTP. Członkowie zespołu zawsze pracują na aktualnej dokumentacji. Platforma pozwala na łatwe udostępnianie informacji z jednego źródła do drugiego, niezależnie od lokalizacji geograficznej uczestników projektu. Również współpraca z podmiotami zewnętrznymi staje się znacznie prostsza dzięki zautomatyzowanym procesom zarządzania wysyłkami zewnętrznymi.

 

Automatyzacja zadań i oszczędność czasu

Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak m.in.: nadawanie unikalnych kodów dokumentom czy ich archiwizacja, ProjectWise pozwala użytkownikom zaoszczędzić mnóstwo czasu. To innowacyjne narzędzie ułatwia też wyszukiwanie plików na podstawie wielu kryteriów, takich jak: nazwa, status dokumentu czy osoba odpowiedzialna za jego edycję. Usługa Delta File Transfer przyspiesza zaś przesyłanie danych, wysyłając jedynie zmiany wykonane w plikach.

 

Łatwość użytkowania i wsparcie dla różnych formatów plików

ProjectWise zapewnia intuicyjny interfejs, który jest łatwy w obsłudze nawet dla osób, które pierwszy raz mają z nim do czynienia. To zaawansowane środowisko współpracy wspiera obsługę wielu formatów plików, m.in.: DGN (Microstation), DWG (AutoCAD), RVT (Revit) oraz PDF. Dzięki temu współpraca między różnymi specjalistami zaangażowanymi w dany projekt jest płynna i bezproblemowa.

 

ProjectWise w praktyce i na tle konkurencyjnych rozwiązań

 

Co wyróżnia ProjectWise od innych dostępnych na rynku narzędzi? Elastyczność, skalowalność i szybkość działania – te cechy sprawiają, że platforma może być dostosowana do potrzeb organizacji każdej wielkości, od małych firm projektowych, aż po międzynarodowe korporacje. Co więcej, zaawansowane funkcje automatyzacji i zarządzania zadaniami pozwalają członkom zespołu, aby w pełni skupić się na dostarczaniu wartości dodanej w pracę nad danym projektem, zamiast tracić energię i zapał na czasochłonne procesy administracyjne.

 

ProjectWise to również gwarancja bezpieczeństwa i kontroli nad danymi, co jest niezwykle istotne w przypadku dużych projektów infrastrukturalnych. Nie może więc dziwić, że to narzędzie jest tak często wybierane do pracy przy realizacji największych inwestycji. ProjectWise został wybrany przez Centralny Port Komunikacyjny jako główna platforma do zarządzania dokumentacja projektowa. Firma InfraBerg przeszkoliła też ponad 30 pracowników CPK z obsługi oprogramowania Bentley Systems. Referencje są dostępne tutaj.

 

ProjectWise to odpowiedź na rosnące potrzeby branży inżynieryjnej w zakresie zarządzania projektami i zapewnienia efektywnej współpracy między zespołami. Zaawansowane funkcje, łatwość obsługi i wsparcie dla różnych formatów plików sprawiają, że ProjectWise jest idealnym rozwiązaniem dla inżynierów, generalnych wykonawców oraz inwestorów poszukujących najbardziej wydajnego narzędzia do zarządzania projektami.

 

InfraBerg – jedyny w Polsce Platynowy Partner Bentley Systems

 

InfraBerg od 2017 roku wspiera firmy we wdrażaniu cyfrowych innowacji w infrastrukturze. Pomagamy dobrać i wdrożyć najlepsze dostępne na rynku narzędzia (specjalistyczne oprogramowanie, a także sprzęt pomiarowy i komputerowy), aby nasi klienci mogli realizować swoje projekty inżynierskie z maksymalną efektywnością.

 

Nasze usługi świadczymy na najwyższym możliwym poziomie, co potwierdza zaufanie, którym obdarzyło nas już 135 klientów. Możemy również poszczycić się tytułem Platynowego Partnera – najwyższy poziom – Bentley Systems. Jesteśmy jedyną w Polsce firmą, która może pochwalić się takim wyróżnieniem. Przypominamy, iż firma Bentley jest globalnym i wiodącym dostawcą rozwiązań dla rozwoju infrastruktury.