Jak oszczędzać czas i zasoby, a przy tym zmniejszyć stres projektując tunele? Wystarczy skorzystać z pierwszego na rynku i jedynego dedykowanego narzędzia do tego celu – OpenTunnel Designer od firmy Bentley.

W branży brakuje odpowiedniego oprogramowania z dedykowanymi narzędziami do projektowania tuneli oraz jednego środowiska projektowego, który zapewniłby interoperacyjność między modelowaniem, projektowaniem i analizą. Na szczęście rozwiązaniem tego aktualnego problemu może być rozwiązanie OpenTunnel Designer!

 

Oszczędność czasu i większa wygoda projektowania

 

OpenTunnel Designer umożliwia łatwą wymianę informacji pomiędzy różnymi środowiskami projektowymi, takimi jak: Leapfrog, PLAXIS, OpenRoads, OpenRail, OpenBridge czy ProStructures. Wszystkie dane dotyczące danego projektu znajdziemy w jednej intuicyjnej aplikacji. Dzięki temu mamy do dyspozycji aktualizowane w czasie rzeczywistym źródło informacji projektowych.

 

Takie rozwiązanie sprawia, że członkowie zespołu mogą w porę identyfikować błędy i korygować je na bieżąco. Pozwala to zaoszczędzić mnóstwo czasu na różnych etapach projektu – skrócenie czasu modelowania o nawet 50 proc., czasu kreślenia do 70 proc. i czasu modelowania geotechnicznego do 80 proc.

 

Gwarancja większej kontroli nad projektem

 

Interoperacyjność między modelowaniem, projektowaniem a analizą tuneli ogranicza liczbę przeróbek (brak niespodzianek i dodatkowych kosztów) oraz zwiększa bezpieczeństwo realizacji projektu. Z OpenTunnel Designer nie musisz stosować dodatkowego oprogramowania i masy specjalistycznych skryptów. Wszystko znajduje się w jednym środowisku pracy. Pozwala to zwiększyć produktywność zespołu nawet o 50 proc. Kompleksowy przepływ pracy przekłada się również na konkretną oszczędność zasobów finansowych i wydajniejszą realizację projektów.

OpenTunnel Designer to pierwsze i jedyne specjalnie zaprojektowane oprogramowanie do modelowania i projektowania tuneli.

Jedno dedykowane środowisko do projektowania tuneli to gwarancja bezpieczeństwa i pełnej kontroli. Z OpenTunnel Designer unikniesz przykrych niespodzianek zwiększających koszty i zyskasz więcej czasu na kompleksową analizę projektów.