Wykorzystaj dane pomiarowe, podejmuj lepsze decyzje i zyskaj kontrolę nad każdym etapem realizacji projektu infrastrukturalnego.  

Pełny wgląd w realizację projektów infrastrukturalnych

 

Cyfrowe zarządzanie projektem opiera się na ogromnej liczbie danych. Zbierają je czujniki monitorujące. Żeby informacje te miały wartość dla inżyniera, muszą zostać odpowiednio przetworzone. Tym właśnie zajmuje się platforma Bentley.

Platforma Bentley przetworzyła już 3,9 miliarda danych! Oprogramowanie wykorzystywane w ponad 860 aktywnych projektach w ponad 70 krajach. Z rozwiązania korzystają m.in. firmy z branży energetycznej, transportowej czy reprezentanci przemysłu wydobywczego. Na jakie korzyści możesz liczyć? Zaawansowane wizualizacje dają w czasie rzeczywistym pełny wgląd w realizowane projekty, dlatego efektywność pracy pójdzie mocno w górę! Radykalnie zmniejszysz koszty pracy oraz zwiększysz świadomość decyzyjną i ograniczysz ryzyko, że zaskoczy Cię niespodziewana sytuacja.

Najważniejsze funkcjonalności platformy Bentley

 

Realizując projekty infrastrukturalne musisz podejmować decyzje, co do których jesteś w pełni przekonany. To wymaga zrozumienia wielu złożonych informacji i procesów. Z pomocą przychodzą tutaj klarowne wizualizacje oraz analizy platformy Bentley. Żeby mieć do nich dostęp wystarczy przeglądarka internetowa.

Łatwo sparujesz i skonfigurujesz system z czujnikami dowolnego producenta, na przykład z czujnikami Senceive. Surowe dane są kalibrowane i zostają poddane natychmiastowemu przetworzeniu. Możesz też zarządzać uprawnieniami dostępu i tworzyć raporty według określonych kryteriów, a następnie udostępniać je innym użytkownikom. Ważną funkcjonalnością są alerty – po przekroczeniu zdefiniowanych parametrów uruchomi się alarm, a wybrani użytkownicy zostaną niezwłocznie poinformowani o sytuacji wymagającej ich reakcji.

Bezpieczeństwo i ochrona prywatności

 

Firma Bentley przywiązuje ogromną wagę do kwestii bezpieczeństwa i prywatności. Dlatego niezależni eksperci regularnie sprawdzają mechanizmy i procesy systemowe. Potwierdzają to liczne certyfikaty oraz atesty. Bentley – jako globalna firma programistyczna – rygorystycznie traktuje kwestię ochrony danych osobowych swoich użytkowników. Oprogramowanie Bentley możesz zainstalować na lokalnym serwerze lub korzystać z chmury obliczeniowej. Podczas wdrożenia najlepiej bazować na doświadczonym i sprawdzonym partnerze. Nieskromnie przypominamy, że jako jedyni w Polsce możemy pochwalić się tytułem platynowego partnera Bentley.