Oprogramowanie dla specjalistów
w dziedzinie infrastruktury

Współczesne projekty infrastrukturalne wymagają zintegrowanych rozwiązań

 

Oprogramowanie Bentley zostało stworzone, aby wspierać działania specjalistów odpowiadających za tworzenie elementów infrastruktury i zarządzanie nimi na całym świecie. Elementy te obejmują m.in. drogi, mosty, lotniska, wieżowce, fabryki i elektrownie oraz sieci przesyłowe. 

Bentley Systems wspiera rozwój infrastruktury

Firma zapewnia rozwiązania uwzględniające cały cykl życia aktywów infrastrukturalnych. Systemy dopasowane są do potrzeb różnych zawodów ? inżynierów, architektów, projektantów, wykonawców, producentów, kierowników działów IT, operatorów i inżynierów zajmujących się konserwacją, którzy będą pracowali przy tych aktywach przez cały ich okres użytkowania.

Każde rozwiązanie, złożone ze zintegrowanych aplikacji i usług zbudowanych na otwartej platformie, zaprojektowane jest tak, aby zapewnić przepływ informacji między procesami przepływu pracy i członkami zespołu projektowego w celu umożliwienia międzyoperacyjności i współpracy.

Dlaczego warto pracować z InfraBerg?

Jedyny w Polsce platynowy Partner Bentley Systems

Zapewniamy kompleksowe podejście – oprócz oplikacji dobierzemy sprzęt

Przeszkolimy z używania oprogramowania i sprzętu

Rozwiązania firmy Bentley w naszej ofercie 

OPROGRAMOWANIE

OpenRail Designer

Projektuj infrastrukturę kolejową i przeprowadzaj jej konserwację w celu spełnienia przyjętych w branży procesów pracy, jednocześnie zwiększając produktywność i oszczędzając czas. Korzystaj z oprogramowania do elastycznego projektowania infrastruktury kolejowej, aby zapewnić zgodność z normami branży i projektu. Opracowuj pionową i poziomą geometrię toru, twórz modele 3D do analizy i wizualizacji, sporządzaj raporty w celu szacowania kosztów i prezentacji i dostarczaj rezultaty budowlane.

OPROGRAMOWANIE

OpenCities Map

Oprogramowanie mapujące do edytowania, analiz i zarządzania informacjami geoprzestrzennymi 2D/3D.

OPROGRAMOWANIE

MicroStation

MicroStation to znana od wielu lat wielobranżowa i wydajna platforma CAD do projektowania infrastruktury. 

OPROGRAMOWANIE

ContextCapture

Przechwytuj, analizuj i udostępniaj istniejące warunki. Lepsze projektowanie, konstruowanie, obsługa i współpraca.

OPROGRAMOWANIE

Orbit

Uzyskaj łatwy dostęp i aktualizuj swoje modele miast 3D za pomocą danych uzyskanych z map mobilnych, ukośnych, bezzałogowych, powietrznych, naziemnych i wewnętrznych z poziomu ulicy.

OPROGRAMOWANIE

Plaxis

Zaprojektuj i wykonaj zaawansowaną analizę elementów skończonych lub analizę deformacji i stateczności gruntu i skał metodą równowagi granicznej.

OPROGRAMOWANIE

OpenBridge

Aplikacja rewolucjonizuje proces realizacji mostów. Pozwala generować inteligentne modele za pomocą  parametrycznego modelowania mostów w technologii 3D.

 

OPROGRAMOWANIE

OpenRoads

Oprogramowanie umożliwia realizację projektów sieci drogowych za pomocą inżynierii opartej na budownictwie i zapewnia wszelkie informacje potrzebne do wsparcia przepływów prac operacyjnych.

Zobacz wszystkie rozwiązania >